Andělé z přírodních kamenů

Anděl přináší ochranu, nezištnou pomoc a radu v nouzi.

  
 
Může mi Anděl pomoci, když v něj nevěřím?
     Ano, stačí se jimi obklopit a postupně ucítíte jejich vliv ve svém životě. 
Co je to Anděl?
     Je to forma nebo podoba, kterou si na sebe bere Štěstí, Bůh, Bohyně, 
     Světlo, Láska.., když se nám chystá zastoupit cestu a zabránit naší sebezkáze. 
Máme každý svého Anděla strážného?
     Ale ano, zkuste mi vysvětlit, když se podíváte kolem sebe na nebezpečné 
     silnice, nemoci, války, politickou situaci ..., že jsme se dožili dnešního dne. 
Proč Anděly většina lidí nevidí a nevnímá?
     No, to je jednoduché: připadá jim velmi těžké, když se rozhlédnou kolem sebe,
     si představit, uvěřit, že by mohli někoho opravdu zajímat, že by je měl někdo
     rád, staral se o ně, pomáhal jim, bděl nad nimi s nezištnou láskou.  
Potřebujeme Anděly a modlitby v dnešní moderní době, vyspělé civilizace?
     Ano a opravdu moc. 

 

 
Křišťálový anděl - chrání v dobách bouří, zmatků, prosvětluje, otevírá a zklidňuje hlavu, zklidňuje myšlenky, vede ke hloubce a odevzdání, chrání před horkokrevným unáhleným jednáním, zbrklostí, ulevuje od pocitu zavalení a syndromu vyhoření, poukazuje na to, co je důležité a dává víru, že to zvládneme. Pomáhá přinést a udržet stav uvolněné mysli, otevřené hlavy a napojení. Výborný anděl pro muže podnikatele, rozbouřená emocionální manželství i pro prchlivé lidi.
  Růženínový andílek - pomáhá navázat kontakt se Strážným Andělem, velmi ochranný ve všech oblastech života, uvolňuje emoce a prožívání. Ruší omezení, společenské masky, návyky od rodičů a potlačení. Otevírá citlivosti a učí nás se v ní chránit. tj. vede ke skutečné lásce k sobě a tedy i k ostatním ale z místa ukotvení v sobě. Rozpouští tvrdost k sobě i ostatním. Velmi vhodný průvodce a ochránce dětí, matek, lidí hledajících vztah nebo kontakt s jemnou částí své duše. Léčí bolavé dětství. 
 

Anděl kalcit - tvořivé a pozitivní myšlení. Vhodný pro lidi, kteří se chtějí cvičit v pozitivním myšlení a aktivním vytváření vlastního života. Je také vhodný pro lidi, kteří pocitují potřebu ochrany v noci.

  Anděl tygří oko - anděl radosti a duševní rovnováhy. Energizuje a zahřívá. Vhodný pro lidi, kteří potřebují podpořit psychiku, tiší nervové vypětí, zahání pocity beznaděje a přivádí k aktivnímu životu, samostatnosti a vitalitě. Pracuje jemně, bystří smysly, probouzí a aktivuje tělo. Mírní astma a migrénu.

 
Anděl mramor - odebírá škodliviny, je čistící, pracuje pomalu s dlouhodobými výsledky. Pomáhá rozpoznat co je a co není důležité z dlouhodobého pohledu. Zklidňuje mysl i emoce. Pomáhá a vyživuje osoby na nichž leží tíže za celou rodinu. Pomáhá lidem kteří už vědí co chtějí, těm dodá energii.

 
Anděl sodalit - tento anděl je velmi vhodný pro meditaci a modlitby za mír. Otevírá nás intuici, podporuje uměleckou 5. a 6. čakrou. Přináší hloubku, meditaci a vnitřní klid. Podporuje důslednost a důvěru ve vlastní schopnosti. Pomáhá rozpoznat co je v životě důležité, zbavit se předsudků a zůstat sám sebou. Posiluje spojení s vnitřním vedením a s duší. Pomáhá uskutečnit naše sny a poslání.

 

Anděl zelený aventurín - anděl klidného spánku a zdravého srdce. Velmi vhodný k modlitbám pro uzdravení srdce a navrácení vnitřního klidu. Pomáhá otevřít se přírodě a její oživující energii. Podporuje uvolnění a relaxaci. 


 
Oranžový aventurín - (sluneční kámen) otevírá ke zpěvu, velmi vhodný pro ty, kteří si své modlitby zpívají. Pomáhá prožívat všechno dobré i špatné. Lze s ním zpracovat i velmi těžké věci. Najít osobní sílu. Vhodný pro lidi, kteří upadli na své dno a chtějí najít sílu a odvahu se zvednout. Pomáhá zpracovat bolestivé a traumatizující zážitky a ještě z nich získat a zbudovat osobní sílu a bohatství ducha. Anděl, který zde buduje silné a vytrvalé osobnosti skrze schopnost osobního prožívání.

 

Anděl zelený fluorit - pro klidný spánek v noci a také proti strachu. Rozvíjí intelekt, zpomaluje růst rakovinových nádorů. Je to meditační kámen třetího oka. Podporuje duchovní růst. 

 

  Achátový anděl - dlouhý život, úspěch a dobré přátele. Velmi silný ochranný anděl otevírající nás energii Země, výborný anděl pro porod a těhotenství. Má nádhernou energii, otevírá čakry a energizuje je (1.,2., 5. a 6.) Pomáhá při modlitbách za mír pro celý svět. Jak stát nohama na Zemi a být za jedno s Vesmírem. Silný ženský Anděl. Spojuje s energií Bohyně.

 

Syntetický opál - i přes to, že je uměle vyroben, je pro svou andělskou perleťovou barvu velmi oblíben.

  

 

Anděl obsidian - anděl s klíčky od 13. komnaty našeho podvědomí. Přináší radikální očistu, proto se doporučuje přibrat na pomoc ještě křišťálového andílka. Poté co odstraní blokády, prohlubuje vnitřní i fyzické schopnosti a zrakovou bystrost.

 

Anděl červený jaspis - silně ochranný. Podporuje přirozenou touhu činit dobro, odvahu, vytrvalost a vitální energii. Tiší bol lásky. Podporuje rychlý nekomplikovaný porod. Je vhodný pro modlitby za uzdravení všech aspektů ženského a mužského sexuálního života a schopnosti počít a porodit. 

 

 

Anděl jadeit - silně ochranný. Anděl něžné lásky. Podporuje dorozumnění a toleranci ve vztazích. Vhodný kámen pro těhotné ženy. Vede k moudrosti, spravedlnosti, milosrdenství, skromnosti a odvaze.  

 

 

 Copyright © Cereus s.r.o.
Všechny texty jsou chráněny autorským právem

Vyhledávání


logo

Novinka
Bio hřebíček